Portret artystyczny

Moją misją jest tworzenie wyjątkowych portretów, które staną się dla Was wspaniałą pamiątką na całe życie. Jeżeli chcecie zobaczyć, jak wyglądają takie zdjęcia, zachęcam do obejrzenia mojego portfolio.

Dla kogo?

Portret mogę wykonać każdemu – niezależnie od płci i wieku. Jest to moja ulubiona dziedzina fotografii, do której staram się podchodzić w sposób artystyczny. Dlatego nie robię dwudziestu nijakich zdjęć, a kilka, ale za to bardzo “mocnych”.

Wykonuję również sesje testowe zarówno dla osób prywatnych, jak i agencji modelek. Chętnie pomogę budować Wasze portfolio. Chętnie zbuduję też portfolio aktorskie dla studentów szkół aktorskich.

Jak się przygotować?

Do sesji możesz pomalować się sama, ale musisz wiedzieć, że do portretu studyjnego makijaż powinien być mocniejszy, niż zwyczajny. Nie jest to oczywiście regułą, wszystko zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Warto jednak oddać się w ręce profesjonalistów. Więcej o przygotowaniach do sesji możesz przeczytać tutaj. Warto się odpicować. W końcu nie każdego dnia wybieracie się na sesję. 🙂

Gdzie?

Moje atelier znajduje się we Wrocławiu.

 

Przed sesją zapraszam do kontaktu – omówimy Twoje oczekiwania i wszystkie szczegóły.