Sesja ślubna w studio

Jeśli nie wyprawiasz wesela albo bierzesz ślub w urzędzie stanu cywilnego, jeśli nie chcesz wydawać tony złota na fotografa ślubnego, bo wolisz fajną podróż poślubną, to mam dla Ciebie świetną wiadomość! Pamiętasz zdjęcia ślubne swoich rodziców? Ty też możesz takie mieć. Przyjdź na klasyczną, studyjną sesję ślubną! Jeśli jesteście zainteresowani, zapraszam do kontaktu.

Dlaczego warto?

Po pierwsze: będzie taniej. Koszt wynajmu dobrego fotografa do wykonania reportażu z całego dnia wynosi obecnie między 4000-6000 zł. W przypadku sesji studyjnej nie muszę spędzać z Wami całego dnia, ani fotografować imprezy, czy ceremonii. Nie musimy wcale umawiać się w dniu ślubu, możemy spotkać się na spokojnie w zupełnie innym terminie. Cena za sesję w studio będzie o wiele niższa niż cena reportażu, więc zaoszczędzicie sporo pieniędzy. A poza tym jestem wielokrotnie wyróżnianym za swoje studyjne zdjęcia portrecistą. 🙂

Po drugie: sesja studyjna jest najbardziej klasyczną pamiątką ze ślubu. Bez trudu można odnaleźć zdjęcia tego rodzaju, pochodzące z XIX wieku. Większość z Was na pewno z sentymentem wspomina zdjęcia ślubne rodziców, które były wykonywane właśnie w studio fotograficznym.

Po trzecie: nie jesteśmy zależni od pogody.